Fotoğraf Çekimi

Fotoğraf Çekimi

Fotoğraf Çekimi

İÇ VEYA DIŞ MEKAN PROFESYONEL FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Seçtiğiniz iç ve/veya dış mekanlarda, istediğiniz konsept içerisinde birlikte karar vereceğimiz profesyonel kişisel fotoğraflarınız için bu paketi seçebilirsiniz.

İsterseniz ofisinizde, isterseniz evinizde, isterseniz doğada, isterseniz başka mekanlarda…

Profesyonel kişisel fotoğraflarınız çekildikten sonra tüm fotoğrafların ham hallerini ve seçeceğiniz 12 fotoğrafın profesyonel retouch işleminden geçmiş halini alacaksınız. (Mekan sayısı üçten fazla ise, her mekan için seçim sayısına +2 ekleyebilirsiniz.)

Bu paket için karar verdiğiniz mekan birden fazla ise mekanlar arası transferler ve profesyonel fotoğraf çekimi için izin ve ücret gereksinimleri ücrete dahil değildir.

Bu paketin çekim süresi toplamda 5 saattir. Sürenin aşımında karar verilen mekanlarda profesyonel fotoğraf çekimleri tamamlanmamışsa paket ücretinin %80’i kadar ek ödeme ile çekime devam edebilirsiniz.

KURGUSAL PROFESYONEL KİŞİSEL FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Moda dünyasında yapılan profesyonel katalog çekimlerinin size özelleştirilmiş hali…

Hayallerinizdeki fotoğraflarda rol almak istiyorsanız veya birlikte karar vereceğimiz kurgular ve sahnelerde baş rol olarak profesyonel kişisel fotoğraflarınız olmasını istiyorsanız bu paket tam size göre…

Bu paket için, çekim öncesinde bir araya geliyor ve toplantı yapıyoruz. Profesyonel kurgusal fotoğraflarınızın hikayesine uygun  sahnelerin tüm detaylarını (ışık, renk, obje, kostüm, makyaj vb) birlikte belirliyoruz.

Sahnelerin kurulumu için geniş bir malzeme depomuz ve iş atölyemizde malzemeleri kullanmak önceliğimiz. Yine de ihtiyaç olan malzemelerin teminine birlikte karar veriyoruz. Set kurulum sürecinin ardından çekimleri yapıyoruz.

Çekim süreci tam gün olup profesyonel kurgusal fotoğraflarınızın ham hallerini ve seçeceğiniz 12 fotoğrafın profesyonel retouch işleminden geçmiş halini alacaksınız. (İkiden fazla her kurgu için seçiminize +3 ekleyebilirsiniz.)

Sosyal Medya

İŞ ORTAKLARIM

  • Alanur Turizm
  • Kalem Tekstil
  • Maraton Gumrukleme
  • Baday Sigorta
  • Şevval Turizm / Facebook - instagram ve Twitter Sosyal Medya Çalışması
  • Şahmeran Gümüş